Coral Family
вул. Бульварно-Кудрявска, 24, Киев.
Телефон: 0-800-30-29-29
УКР
Русский

Підвищення температури, перша допомога

Підвищення температури, перша допомога

Літо, тепло, відпустка, море, релакс.

Погода, природа, можливість змінити звичний спосіб життя налаштовують на відпочинок і безтурботне проведення часу. Але, іноді, ваша безхмарна і щаслива відпустка може бути порушена нездужанням.

Підвищення температури тіла - поширений симптом і легко відчувається навіть без градусника. Для того, щоб розуміти причину підвищення температури, ми повинні «прислухатися» до свого організму і спробувати зрозуміти, чому це сталося або після чого.

Підвищення температури, як правило, супроводжується й іншими симптомами або проявами - виражена загальна слабкість, біль і ломота в м'язах, біль у горлі та труднощі при ковтанні, нудота (або блювота), болі в животі, діарея. Що робити в таких випадках?

Всі ми перед від'їздом у відпустку готуємо з собою аптечку, в якій є всі необхідні ліки, що допоможуть нам на етапі перед зверненням до лікаря.

Жарознижуючі препарати - група парацетамолу і нестероїдних протизапальних препаратів - допоможуть знизити температуру на якийсь час і оцінити, що сталося з нашим тілом - в якій системі життя стався збій.

Якщо нікого немає поруч і немає ліків - що робити?

При температурі до 38 градусів допомагає рясне пиття і фізичний спокій. Бажано, щоб в приміщенні була комфортна температура - від 18 до 25 градусів максимально.

Якщо температура вище 38 градусів і переноситься погано, то допомагають обтирання з розчинами укусу, горілки (обов'язково потрібно розбавити чистою водою у співвідношенні 1: 4). Треба розкрити людину, у якого спостерігається висока температура, дати можливість адаптуватися до температури навколишнього середовища і витерти все тіло рушником, змоченим в приготованому розчині. І дати можливість висохнути тілу повністю після обтирання.

Така процедура знижує температуру тіла на 1 - 1,5 градуса.

І, якщо стан протягом декількох годин не поліпшується, необхідно звернутися до лікаря.

Щасливої подорожі!

Наталія Гордієнко, лікар-терапевт медичної клініки «Доктор Сем»

Coral Travel рекомендує
Кемер
Ulusoy Kemer Holiday Club
Ulusoy Kemer Holiday Club
Бодрум
Bodrum Holiday Resort & Spa
Bodrum Holiday Resort & Spa
Белек
Ela Quality Resort Belek
Ela Quality Resort Belek
маєш власне питання?Ми з радістю надамо детальну відповідь

Схожі статті
Куди сходити и що подивитися в Кемері, Туреччина
Туреччина славиться сонячними курортними містами, одним з яких є Кемер. Цей популярний  курорт, який  активно розвивається ...
ТОП-5 місць куди можна сходити в Аланії, Туреччина
Аланія - чарівне зелене місто, популярний турецький курорт на березі Середземного моря. Узбережжя тут (як в самому місті, так і в навколишніх селищах,...
Відпочинок з дітьми в вересні: куди поїхати з малюком
Крім очевидних плюсів - тепла, достатку сонячного світла, овочів і фруктів, а також вільного часу у вигляді канікул і відпустки - у літа є один істотн...
Підпишись та отримуй корисні поради
по відпочинку і спеціальні знижки