Coral Family
вул. Бульварно-Кудрявска, 24, Киев.
Телефон: 0-800-30-29-29
УКР
Русский

NO RISK

Спеціальна страховка від невиїзду - від 215 грн/за людину
NO RISK
Крім стандартної страховки, яка захищає туристів в разі непередбачених обставин і проблем зі здоров'ям в країні відпочинку, ми хочемо запропонувати сім'ям, що подорожують з дітьми, ще один вид добровільного страхування - страхування від невиїзду.
Погодьтеся, це дуже зручна послуга, яка допомагає уникнути фінансових ризиків і організувати сімейний відпочинок якнайкраще. Адже дуже часто батьків роздирають протиріччя: з одного боку, все хочеться організувати і спланувати заздалегідь, з іншого, кожного із батьків хвилює питання - а якщо дитина захворіє? Адже гроші пропадуть!
NO RISK
Піклуючись про своїх клієнтів, ми пропонуємо вигідне рішення: в нашу страховку від невиїзду ми включили не тільки стандартні умови страхування, коли страховим випадком вважається виникнення збитків або витрат застрахованої особи, пов’язані із неможливістю здійснення подорожування за кордоном (або перериванням подорожування), яке сталося в результаті смерті, раптового захворювання, погіршення стану здоров’я або спричинення тілесних пошкоджень внаслідок нещасного випадку, що трапились із застрахованою особою чи з близьким родичем, а ще й додатковий перелік ризиків, пов’язаний навіть з менш серйозним погіршенням стану здоров’я дитини.
NO RISK
Послуга страхування від невиїзду, що зазначена в страховому полісі, починає діяти з дати повної оплати туру. Дана послуга гарантує можливість отримати відшкодування по туру (за вирахуванням франшизи в розмірі 10%). Страховка від невиїзду повинна бути додана на кожного туриста в заявці, в іншому випадку вона буде недійсна. Зверніть увагу, що для туристів від 65 років і старше діють підвищені страхові тарифи на страхування від невиїзду. Деталі дізнавайтесь у Вашому агентстві. Послуги страхування надає ПАТ «СК «Кремінь ».
NO RISK
Вартість страхування від невиїзду розраховується залежно від вартості туру:
Вартість туру онлайн Страховий тариф/за людину
до 26 910 грн 215 грн
26 911 – 53 820 грн 296 грн
53 821 – 80 730 грн 458 грн
80 731 – 107 640 грн 565 грн
107 641 – 134 550 грн 700 грн
134 551 грн і більше Індивідуальний прорахунок у Вашому агентстві
NO RISK
Наша додаткова страховка діє у разі раптового захворювання, погіршення стану здоров’я або спричинення тілесних пошкоджень (якщо це характеризуються гострими проявами – підвищенням температури тіла, болем або частковою втратою рухливості та ін.) дітей віком до 14 років, що потребують нагляду батьків.

Детальніше:
Пам'ятка туриста зі страхування (doc)
Детальніше про страхову компанію (doc)
Договір страхування (doc)

При настанні страхового випадку туристам необхідно самостійно звернутися в страхову компанію. Контактні дані для звернення: (044) 253-61-64, (050) 474-65-69.

Наголосимо ще раз, таке страхування є цілком добровільним.
Отож, радимо подбати про страховку від невиїзду, бо береженого Бог береже!


*Розмір страхового тарифу може незначно змінюватись в залежності від коливань валютного курсу. Точну вартість страхування від невиїзду дізнавайтесь у Вашому агентстві на дату бронювання туру.

 

Куди сходити и що подивитися в Кемері, Туреччина
Туреччина славиться сонячними курортними містами, одним з яких є Кемер. Цей популярний  курорт, який  активно розвивається ...
ТОП-5 місць куди можна сходити в Аланії, Туреччина
Аланія - чарівне зелене місто, популярний турецький курорт на березі Середземного моря. Узбережжя тут (як в самому місті, так і в навколишніх селищах,...
Відпочинок з дітьми в вересні: куди поїхати з малюком
Крім очевидних плюсів - тепла, достатку сонячного світла, овочів і фруктів, а також вільного часу у вигляді канікул і відпустки - у літа є один істотн...
чому вигідно їхати з Coral Travel
БІЛЬШЕ 20 РОКІВ НА РИНКУ
Міжнародний туроператор Coral Travel накопичив безцінний досвід роботи у сфері виїзного та внутрішнього туризму
28 КРАЇН – 47 НАПРЯМКІВ
Ми пропонуємо найкращі курорти та готелі в 28 країнах світу по більш, ніж 47 напрямках
БІЛЬШЕ 270 АГЕНТСТВ 77 МІСТ УКРАЇНИ
Для поліпшення якості обслуговування клієнтів компанія розвиває власні мережі роздрібних продажів
ТУРОПЕРАТОР РОКУ 2016
Лауреат престижної премії Вибір року в номінації «Туроператор року»